Menu
Your Cart

Hakkımızda

1998 yılının Ocak ayında ticari faliyetine başlayan Artemis Yapı Ürünleri Ltd. Şti. Yapı malzemeleri sektöründe, 1990 yılında başlayan profesyonel iş hayatına üç ayrı Şirketteki yöneticilik deneyiminden sonra, 8 yıllık bilgi ve deneyim birikimini kendi Şirketinde devam etme kararı alan, Erkan Yanıkoğlu tarafından İzmir' in Karşıyaka ilçesinde kurulmuştur.

Kuruluşunda, mobilya sektöründeki 36 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, baba mesleği, mutfak ve banyo mobilyaları üretim tesisini, firma bünyesine dahil ederek, İzmir' in Çiğli ilçesindeki Ata sanayi bölgesinde üretime devam etmiş ve ticari gücüne güç katmıştır.

Artemis Yapı, ticari faaliyetine başlamasıyla birlikte, yapı sektörünün önde gelen firmalarından aldığı bayiliklerle toptan ve perakende kanalda hızla büyümeye başlamıştır. Eczacıbaşı Yapı Grubu şirketi, İntema A.Ş. münhasır bayiliği almasıyla birlikte, Vitra Artema markalı ürünler başta olmak üzere, Teka, Franke ankastre mutfak ürünleri, Hüppe, Kabinet duş kabinleri, Orka banyo mobilyaları ve Mapei yapı kimyasalları markalı ürünlerin sunulduğu ikinci mağazasını İzmir/Bornova ilçesinde açmıştır. 2000 yılı itibariyle yoluna Bornova' da devam eden Artemis Yapı, toptan kanaldaki pazarlama faaliyetleriyle birlikte, bölgenin önemli inşaat projeleri ve çok sayıdaki mühendislik, mimarlık, inşaat firmaları portföyü ile çok kısa zamanda da İzmir' de adını duyurmuş, perakende kanaldaki, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ederek, tüketicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır.


FİRMA BİLGİLERİMİZ

Ünvan : Artemis Yapı Ürünleri Mobilya Dekorasyon San. ve Tic. Ltd. Şti.
Mersis No : 9424176778423408