MAPEİ Eco Prim Grip buckets 5 kg

MAPEİ Eco Prim Grip buckets 5 kg

ÜreticilerMapei
Ürün Kodu:MP1560005
Stok Durumu:Var
  • 0,00TL

  • KDV Hariç: 0,00TL
Mapei Eco Prim Grip Yapışma Arttırıcı

Sıva, Tesviye Bileşeni Ve Seramik Karo Yapıştırıcıları İçin, Çok Düşük Seviyede Zararlı Bileşen (Voc) Yayan, Kullanıma Hazır, Silis Dolgulu, Akrilik Sentetik Reçine Esaslı Astar Ve Yapışma Artırıcı.

Eco Prim Grip, Beton, Tuğla Duvar, Delikli Briket, Hafif Beton Blok Ve Alçıdan Yapılmış Alt Yüzeyler Üzerinde Her Türlü Çimento, Alçı Ve Kireç Esaslı Sıvaların Yapışmasını İyileştirmek İçin Kullanılabilir.

Eco Prim Grip Ayrıca, İç Mekanlardaki Seramik, Terrazzo Ve Doğal Taş Zemin Döşemeleri Gibi Emici Olmayan Yüzeylerde, Seramik Yapıştırıcılarının, Yüzey Düzeltme Ve Tesviye Bileşenlerinin Yapışmasını Artırmak İçin De Uygundur.

Eco Prim Grip, Su Dispersiyonlu Sentetik Reçine Ve Seçilmiş Agregalardan Oluşan, Mükemmel Yapışma Dayanımına Sahip, Suya Ve Yaşlanmaya Solventsiz Astardır. Sıvalar Ve Yüzey Düzeltme Ve Tesviye Bileşenleri İçin İdeal, Pürüzlü Bir Kenetlenme Yüzeyi Oluşturur, Böylece Pürüzsüz Ve Emiciliği Düşük Yüzeylerde Mükemmel Bir Yapışma Sağlar, Emici Yüzeylerdeki Su Emilimini Azaltır Ve Dengeler. Kuruduğunda, Her Türlü Çimento Esaslı Sıvanın, Çeşitli Alt Yüzey Tipleri Üzerine (Beton, Hafif Briketler, Tuğlalar, Taş, Alçı Levha, Ahşap, Seramik, Metal, Sıva, Alçı, Vb.) Güçlü Bir Şekilde Yapışmasını Sağlar. Eco Prim Grip, Rulo Veya Fırça İle Uygulaması Kolay, Kullanıma Hazır, Gri Latekstir.

Teknik Bilgi:

Kıvam: Yoğun Sıvı.

Renk: Gri.

Sıva Uygulanmadan Önceki Bekleme Süresi: 15-20 Dakika.

Tesviye Bileşeni Uygulanmadan Önceki Bekleme Süresi: 30 Dakika.

Emıcode: Ec1 Plus - Çok Düşük Yayım.

Depolama: 12 Ay.

Uygulama: Rulo Veya Fırça. &Bull; Eco Prim Grip Kullanıma Hazırdır, Seyreltme Gerekmez.

Tüketim: 0,20-0,30 Kg/M2

Paketleme: 5 Kg Kova.

Değerlendirme Yap

Not: HTML kodu kullanamazsınız!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Etiketler: MAPEİ Eco Prim Grip buckets 5 kg